NEXO Mobi – smartfon, tablet, nawigacja i wideorejestrator za 444 złote!

NEXO-MOBI_11-500x520Firma NavRoad z Katowic, która znana jest głównie z produkcji nawigacji samochodowych, postanowiła poszerzyć gamę swoich urządzeń o phablet NEXO Mobi. Jak podaje producent, ma on za zadanie zastąpić nawigację, telefon, tablet oraz rejestrator podróży.

Phablet napędza dwurdzeniowy procesor MTK MT8312 o częstotliwości taktowania 1,3 Ghz oraz 1 GB pamięci RAM DDR3. Wyposażono go w 8 GB pamięci użytkownika, 6-calowy, pojemnościowy wyświetlacz o rozdzielczości qHD (950×540 pikseli), a także kilka ciekawych aplikacji samochodowych, takich jak pakiet startowy AutoMapy, Yanosik pozwalający omijać korki i fotoradary oraz DailyRoads Voyager, który w połączeniu z tylną kamerą staje się wideorejestratorem. Tylna aparat posiada 5 Mpix, natomiast przednia matryca 0.3 Mpix. Nie zabrakło tu również modułu GPS, 3G czy Wi-Fi. Urządzenie działa w oparciu o system Android 4.2.2.

Poza bogatą, jak na swoją klasę, specyfikacją do NEXO Mobi zostały dołączone: ładowarka sieciowa i samochodowa, uchwyt nawigacji, a nawet kabel USB-OTG, umożliwiający podpięcie urządzeń peryferyjnych. A wszystko to w cenie 444 złotych.

NEXO-MOBI_03-343x520      NEXO-MOBI_08

 

NEXO-MOBI_04

 

Źródło: NavRoad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish