MyPhone Cube – niedrogi, dobry 5 calowy samrtfon

myphone cubeMyPhoneCube to kolejna budżetowa propozycja naszego rodzimego producenta . Tym razem postawiono na ekran. Smartfon wyróżnia się sporym, bo 5 calowy panelem dotykowym zrobionym w technologii IPS. Jest to jeden z pierwszych smartfonów tego producenta, który zagościł u operatora komórkowego w ofercie abonamentowej i z miejsca stal się hitem. 

MyPhone zdążył nas przyzwyczaić do dobrego wykonania swoich urządzeń. Nie zmienia to jednak, że smartfon wykonany jest w całości z tworzywa sztucznego, które jest dość odporne na ubytki i zarysowania. Tył to wspomniany przeze mnie plastik, który w dotyku sprawia wrażenie lekko nagumionego. Front to spory 5 calowy ekran przykryty szkłem One Glass Solution – jest to odpowiednik słynnego Gorilla Glass. Sam panel lekko wystaje po za obrys obudowy, podobny manewr widzieliśmy już w smartfonach S-Line czy Next. Na pochwałę zasługuje smukłość smartfona. Cube mierzy zaledwie 8,1 mm co jest wynikiem dobrym w swojej klasie. Całość skład się na ocenę poprawną, lecz bez historii. Wygląd może nie jest sztampowy, lecz brakuje mu cech charakterystycznych, takich jak aluminiowa ramka, wytłoczenia na obudowie itp.

Po dalszą częśc mojej recenzji zapraszam Was na stronę:

http://www.videotesty.pl/recenzja/1345/MyPhone-Cube-5-calowy-olbrzym-za-niewielkie-pieniadze/

Oczywiście jak zawsze dostępny jest też film:)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FpX98Y4DOYY[/youtube]

1 komentarz

  1. wersja z 16 gb pamięci wewnętrznej, wbudowanej jest naprawdę godna uwagi z punktu widzenia klienta poszukującego telefonu z dual sim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish