Nowa klasyczna słuchawka od Microsoftu!

Nokia
Okazuje się jednak, iż kres ery zwykłych telefonów komórkowych służących tylko do dzwonienia i smsowania jeszcze nie nadszedł. Popyt na nie jeszcze nie wygasł, więc czemu by nie zwiększyć podaży? Takim właśnie pomysłem kierował się Microsoft (Nokia), podczas tworzenia nowego modelu.

 

 

Zapewne ogarnęło was lekkie zdziwienie po przeczytaniu zwrotu „od Microsoftu”. Niestety, ale będziecie musieli się przyzwyczaić . Czasem pewne nawyki należy zmieniać. Ale nie teraz o tym mowa.

Chciałbym zaprezentować nowe urządzenie, a konkretnie „feature phone”, jakim jest Nokia 130. Pomimo zapewnień ze strony producenta o końcu produkcji telefonów bez domyślnie instalowanego Windows Phone’a, okazuje się co innego. Microsoft planuje wydać na świat klasyczną słuchawkę w niebagatelnej cenie… 19 Euro! W przeliczeniu na złotówki, daje to sumę nie przekraczającą 80 złotych! Dla osób potrzebujących zwykłej komórki to wyjątkowa propozycja!

 

Nokia-1301

 

Co zawiera Nokia 130? Wiemy, że jest klasycznej budowy. Posiada także niewielki ekran o przekątnej 1.8 cala. Wyświetlacz jest jak najbardziej kolorowy. ;) Nie posiada aparatu fotograficznego, co może parę osób „zaboleć”, ale ma za to umieszczoną diodę LED, działającą na zasadzie latarki. To przynajmniej coś. Posiada możliwość zainstalowania dwóch kart SIM. Dla wielbicieli muzyki, został umieszczony czytnik kart SD do 32 GB. Telefon ma wytrzymać do 46 godzin ciągłego słuchania muzyki. Twórcy zatroszczyli się także o umieszczenie portu Bluetooth.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=a6SX3Gxbawc[/youtube]

 

Ponadto, bateria telefonu starcza na wykonywanie połączeń do 13 godzin oraz do 36 dni w trybie czuwania. Skromne urządzenie wymaga równie skromnego zasobu w postaci prądu. To tak z grubsza. Jak uważacie, czy warto zainteresować się klasyczną słuchawka za niecałe 8-em dych? Raczej nie znajdziecie nić tańszego i nowego w tej cenie?!

Microsoft-News.com
Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish