Funkcja „Dual Sim”, cechą budżetowych urządzeń?

xperia-z3-dual-do-more-for-longer-7322fba9511f54550074f4db2749b9b6-940
To by można by wywnioskować po ostatniej dziwnej rzeczy, jakiej dopuściło się Sony. Wychodzi na to, że dwa sloty na kartę SIM we flagowcu, to rzecz godna hańby lub też jej ukrycia. Ale przejdźmy do konkretów!

 

 

Na ostatnich targach IFA w Berlinie, Sony zdołało zaprezentować kilka swoich nowych modeli z rodziny Xperia. Odnajdziemy tam Tablet, Xperię Z3 Compact oraz prawdziwą wisienkę na torcie, czyli Sony Xperia Z3! Słuchawka wygląda dość wtórnie i przypomina inne modele z rodziny linii Xperia, ale przynajmniej posiada niczego sobie podzespoły. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż japoński koncern nie wspomniał ani słowem o możliwości zakupu modelu z dwoma portami na kartę SIM!

 

xperia-z3-dual-smartwatch-3-162371bcb2816ffdb7b38eba8b7cc829

 

Temat „dual sim”, został jedynie poruszony w kwestii omawiania budżetowego smartfonu Sony Xperia E3. O ewentualności pojawienia się modelu Z3 Dual, nie było ani słowa! Teraz jednak, jeśli zdecydujecie się na tzw. „przed sprzedaż”, to okaże się, iż wersji na jedną kartę już nie ma! Ale za to możemy zakupić Sony Xperia Z3 Dual! To ci zaskoczenie, nieprawdaż? Sony tłumaczy, że taka opcja w postaci wersji dwu – simowej była wcześniej planowana,. Zatem dlaczego nie było o niej jakiejkolwiek wzmianki? Co mogłoby być wstydliwego w wydawaniu takiej wersji, skoro inni producenci robią tak samo?! Może po prostu się zapomniało? Jeśli tak, to biada pracownikom Sony za taką gafę! Ktoś tu za taką zniewagę będzie zmuszony okupić „Seppuku”! ;)

 

sony-xperia-z3-2

 

Zainteresowanych zakupem przed premierowym zapraszam tutaj. Słuchawkę zakupicie w cenie 2899 złotych, przy czym dostaniecie za 1zł zegarek Sony SmartWatch 2.

Sony
Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish