Microsoft podwaja limity!

pobrane (1)Podwaja limity w dobrym tego słowa znaczeniu, rzecz jasna. Ten amerykański gigant wciąż nie przestaje zaskakiwać coraz bardziej wyszukanymi ofertami. Wszystko po to, by zgarnąć coraz to większą pulę klientów. 

 

 

 

Tym razem panowie z Redmond postanowili uraczyć nas pewnym niemałym bonusem w swej usłudze OneDrive. W ostatnim czasie zdążyło się im podnieść limit darmowego konta do 15 GB, lecz tym razem ta liczba została podwojona! W ramach darmowego konta w OneDrive, mamy do dyspozycji aż 30 GB pamięci! Niestety, jak prawie każda promocja wiąże ze sobą pewien haczyk. Ależ spokojnie! Nie jest tak źle, jakby mogło się wydawać.

 

1drive

 

Powyższa promocja została stworzona w gruncie rzeczy w odpowiedzi na ostatnie wydarzenia premierowe ostatnich tygodni. Chodzi m.in. o premierę iPhone’a 6. W efekcie premiery, Apple posiada promocyjną ofertę w kwestii agregacji plików w „chmurze” (iCloud), lecz Microsoft postanowił dorzucić swoje przysłowiowe „trzy grosze” i zachęcić ofertą posiadaczy iPhone’a. Nawet samo hasło pt. „Hey iPhone users…”, daje pewne skojarzenia.

 

microsoft-onedrive

 

Ach… ten nieszczęsny haczyk. Aby skorzystać z oferty nie trzeba być nowym użytkownikiem. Nic nie stoi na przeszkodzie by z niej skorzystać. Haczykiem jest bezpośrednia agregacja naszych zdjęć za pośrednictwem OneDrive’a. Posiadacze iOS-u muszą posiadać aktywną usługę „Camera roll”. Jeżeli wszystko mamy prawidłowo ustawione, nic nie stoi na przeszkodzie by nasz limit powiększył się o dodatkowe 15 GB.

 

pobrane (2)

 

 

Microsoft stara się w ostatnim czasie wręcz zaciekle walczyć o każdego klienta. Niezależnie czy jest to nowy czy stały użytkownik ich własnych usług. Niezmiernie rzuca się w oczy fakt, iż MS nie zachowuje się jak zapadnięty w sen zimowy niedźwiedź gryzli, tylko w końcu aktywnie uczestniczy w walce na różnych płaszczyznach technologicznych rynku. Powiedzcie, jaką wróżycie przyszłość Microsoftowi? Czy ma szanse stać się samcem alfa na rynki IT?

https://blog.onedrive.com/you-can-now-get-30-gb-of-free-storage-with-onedrive/

http://pronovum.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish