Nadchodzi „okienkowy” potworek!

Lumia-940

Z reguły, urządzenia posiadające Windows Phone na pokładzie, nie należą do demonów prędkości. Czy jest to niska, średnia czy wysoka półka, to i tak specyfikacja nie może równać się urządzeniu z preinstalowanym Androidem. Czasami zdarzają się jednak wyjątki, odbiegające od reguły…

 

 

Ostatnim razem udało mi się wspomnieć o rychłym pojawieniu się budżetowej Lumi z serii 500. Jej podzespoły nijak się mają do tych, które występują u urządzeń z Androidem. Z goła inaczej może być w przypadku flagowego modelu Microsoftu. On ma za zadanie, miażdżyć konkurencję… co zatem posiada?

 

31943_2

 

Pewnikiem jest, iż słuchawka posiada całkiem sporych gabarytów ekran 5-calowy, zachowawszy rozdzielczość na poziomie 1920×1080 pikseli! Sercem tegoż urządzenia będzie Snapdragon 805 o taktowaniu 2.7 GHz. Graficznie najlepsze doznania będzie układ Adreno 420. Jednym z najważniejszych elementów będzie aparat o rozdzielczości 24 mpix! Dzięki takiemu oczku, każdy będzie miał możliwość nagrania filmiku w jakości 4K. Ponadto, Nok… Microsoft Lumia 940 bedzie posiadać RAM na poziomie 3GB, co na wymagania jakie stanowi Windows, jest ponadprzeciętne!

 

microsoft-lumia-2-6f395ac26aa399,641,0,0,0

 

W porównaniu do poprzednich modeli, ten wydaje się być wart zainteresowania. Ale czy aby na pewno, przegoni inny flagowy model z „andkiem” na pokładzie? Na pewno cena Lumii 940 będzie wielce kusząca, aczkolwiek Windows zawsze pozostanie Windows’em… czyż nie?!

phoneArena.com

Blog Prospekt Novum

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish