Wielce tajemnicze czarne pudełeczko od Nokii…

nokia-lumia-800-windows-phone-back-540x334Finowie z Nokii szykują dla nas coś niebywałego i tajemniczego. Kombinują już od dawna, wszak planują z impetem wrócić na dawny rynek i pokazać kto tu tak na prawdę rządzi. Jednakże na tę chwilę, mamy przed sobą jakiś bliżej niezidentyfikowany obiekt…

 

 

Nie, nie latający! ;) Choć kto wie, nie wiele wiedząc o tym „czymś” skrywanym w plastikowym czarnym pudełku z wytłoczonym logiem Nokia, można wysnuwać różne wnioski. Przede wszystkim, pragnę zaznaczyć, iż owe pudełko na zdjęciu wraz z tekstem „We’re up to something” („Coś kombinujemy”), pojawiło się dziś po godzinie piętnastej.

 

 


Czego można się spodziewać? Czy będzie to urządzenie do streamowania, czy też telewizja od Nokii? Wiele pytań się nasuwa. Szkoda tylko, że tak mało konkretów nam producenci podali. Wszak czekać długo nie będziemy musieli na odpowiedź, gdyż data ukazania tego cuda jest oznaczona jutrzejszym dniem!

 

3310-pureview-rec-new

 

 

Nie wiem jak was, ale mnie napawa ten fakt optymizmem tym bardziej, gdyż jest to projekt Nokii tej „prawdziwej”. Wszakże Microsoft wyrzekł się całkowicie korzystania z tegoż właśnie nazewnictwa. Zatem, co Finowie zmalowali dla na tym razem? Jakie macie pomysły? Piszcie w komentarzach, bo czasu już nie wiele na sugestie!

@nokia

Blog Prospekt Novum

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish