Feature Phone z prostym dostępem do internetu?

Nokia-215-feature-phone-bMicrosoft nie poprzestał jedynie na produkcji smartfonów z Windows Phone. Amerykański gigant postanowił zaprezentować nam swój najtańszy jak dotąd produkt przedstawiający klasyczną słuchawkę. Niska cena i łatwy dostęp do internetu i portali społecznościowych to jego główne cechy…

 

 

Są jeszcze na świcie ludzie, którzy nie chcą kupić sobie dotykowego smartfona, albo… ich po prostu na niego nie stać. Z pewnym rozwiązaniem spieszy Microsoft, którego wynikiem jest nowa Nokia 215 za 29 USD! W przeliczeniu na złotówki, to niecałe 100 złotych! Ale, ale! Cena podana przez producenta jest… bez podatku! Zatem, możejeszcze nieco się podwyższyć.

 

nokia-215

 

 

Patrząc na tę klasyczną Nokię, nie odnajdziemy nić niezwykłego i poruszającego. Mała kolorowa słuchawka, o przekątnej ekranu 2.4 cala (240×320), aparat 0.3 mpix oraz bateria pozwalająca na działanie przez (podobno!) miesiąc podczas czuwania, to wszystko co tu znajdziemy.

 

Nokia-215-more-color-jpg.jpg__1500_750___1_.0.0

 

Wspomnianym atutem internetowym jest preinstalowana przeglądarka Opera Mini, Facebook Messenger, Twitter, Wyszukiwarka Bing oraz MSN Weather. Tyle w temacie. Co dziwne, telefon nie posiada modułu 3G! Zatem, prędkość internetu nie będzie zbytnio zadowalająca. Moim skromnym zdaniem, na tym chociaż mogli nie oszczędzać, nie?

 

Nokia-215_Dual-SIM_group

 

 

Co wy o tym sądzicie? Warto kupować coś takiego? Rozumiem, że ten model ma zwojować Azję, Afrykę czy Daleki Wschód, ale czy to coś da? Cena być może atrakcyjna, ale kto chci ałby to kupić, skoro większość chce „dotykowca”? Komentujcie!

THE VERGE

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish