Kolejny model Galaktyki z serii „A” potwierdzony!

samsung_galaxy_a7_reveal-578-80Samsung już oficjalnie potwierdził pojawienie się następcy modelu Galaxy A5, charakteryzującego się wyjątkowo dobrymi parametrami w przystępnej cenie. Poprzednik cieszył i nadal cieszy się wyraźnym zainteresowaniem, zatem koreański gigant postanowił zaproponować klientom kolejny model.

 

 

Kolejny, pomimo tego, że „A5” pojawiło się stosunkowo niedawno. Cóż, producent ten znany jest z wypuszczania dużej liczby modeli na rynek, zatem fakt ten nie powinien wywoływać większej sensacji. Ale wróćmy do modelu „A7”. Główną jego różnicą dzielącą go od poprzednika jest jego smukłość. Bowiem, nowy model posiada grubość na poziomie 6,3 mm! Kolejną znaczącą różnicą jest przekątna ekranu, którazwiększyła się o 0,5 cala.

 

150108-samsung-galaxy-a7-malaysia-02

 

Przechodząc dalej, przy zakupie będzie istniała możliwość wyboru dwóch wariantów modeli. Oba będą różnić się ilością slotów na kartę SIM oraz jednostką CPU. Wersja z pojedynczym slotem posiadać będzie procesor ośmiordzeniowy Exynos 5430 o taktowaniu 4×1,8GHz oraz 4×1,3GHz. Wariant Dual-SIM posiadać będzie nieco inną jednostkę ośmiordzeniową, a konkretnie  Snapdragona 615.

 

samsung_galaxya7

 

Słowem końcowym powiem, co łączy oba przedstawione warianty. Otóż, obydwa posiadają dwa obiektywy aparatu. Od frontu kamerka o rozdzielczości 5 mpix, zaś z tyłu 13 mpix. Urządzenia posiadają również ekran o rozmiarze 5,5 cala, zachowując rozdzielczość na poziomie Full HD. Ponadto, umieszczono 2GB RAM-u, moduły LTE, NFC, Bluetooth 4.0 oraz GLONASS. Nie zapomniano o wolnej przestrzeni dla plików użytkownika, gdyż zamontowano aż (lub też tylko) 16GB. Osoby bardziej rozrzutne w zajmowaniu wolnego miejsca, będą mogły rozszerzyć przestrzeń do 64GB przy pomocy karty micro-SD.

 

Samsung-Galaxy-A7

 

Samsung Galaxy A7 posiada preinstalowany system Android wersji 4.4 KitKat. W najbliższym czasie po premierzy, będzie możliwość dokonania aktualizacji do wersji 5.0 Lollipop. Cena wahać się będzie między 1800 a 2000 złotych. W sprzedaży pojawi się z końcem pierwszego kwartału tego roku. Zapraszam do komentowania! ;)

techradar.phones

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish