Lustrzane odbicie Lumii 830?!

lumia-830-display Do sieci wyciekła informacja na temat kilku nowych modeli wielkiego producenta zza oceanu. Jednakże, największą uwagę przykuwa urządzenie o nazwie kodowej RM-1072. Wydaje się być bliźniaczo podobny do Lumii 830…

 

 

 

 

Widać, że Microsoft ma w planach zasypać nas swoimi produktami. Takie rozwiązanie posiada swoje plusy oraz minusy. Zalanie rynku kolejno wypuszczanymi modelami zwiększa pokrótce udziały na rynku, zaś z drugiej strony, tworząc tyle o podobnych parametrach, może doprowadzić klientów do lekkiego zawrotu głowy. To jednak możemieć niezamierzony skutek.

 

Lumia-830-gaming

 

Tańszymi modelami swoich smartfonów, Microsoft planuje zalać kraje takiego pokroju jak Indie czy Indonezja. Dzisiejszym faworytem jest drugi kraj, raczej ubigi i wciąż rozwijający się, gdzie poprzez dobry marketing, można wiele zwojować. Poza tym, jest to duży kraj, zatem pieniądze mogą się znacząco powiększyć.I to właśnie w Indonzji właśnie MS pragnie inwestować swoje pieniądze. Kolejnym modelem, który zwojuje tamtejsze rynki, to RM-1072.

 

lumia_830_hand_official

 

Słuchawka jest bardzo blisko spokrewniona z Nokią Lumią 830. Zarówno wygląd jak i podzespoły są praktycznie identyczne! Ekran IPS o przekątnej 5 cali, zachowując rozdzielczość HD 720p. Ponadto znajdziemy w nim 1GB RAM-u, czterordzeniowy Snapdragon serii 400, aparat tylny o rodzielczości 8.7 mpix, 8 GB wew. pamięci, slot na kartę micro SD oraz podwójny slot na kartę SIM.   Znamy wygląd, wyposażenie, zatem przyszedł czas na cenę. Ona nie powinna raczej szokować. Model RM-1072 został wyceniony na 275 USD (830 PLN). Nie jest wiadome, czy w ogóle i kiedy nowa Lumia może trafić na stary kontynent. Ale czy on jest w ogóle nam potrzebny? Szczerze wątpię, a wy?!

 

NPU

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish