Całkiem interesująca oferta od Google Play…

Google-Play-MusicPoszukujecie może ciekawej usługi streamingu muzyki, ale za niewielkie pieniądze? Najlepiej by oferta była bogata w różnorodność gatunków, zespołów muzycznych? Jeśli tak, to pojawiła się niedawno dość ciekawa oferta. Sprawdźcie sami!

 

 

 

Wiadomo, że metod na słuchanie muzyki jest tak wiele jak odcinków mody na sukces. Istnieją darmowe źródła, płatne i te nie koniecznie legalne. Znajdą się jednak „amatorzy” płatnych usług, gdyż dzięki nim mogą otrzymać nieco szerszą ofertę i gwarancję jakości. Zatem, potentat z Mountain View wprowadził pewną promocję w usłudze Google Play Music.

 

gsmarena_001

 

 

Za jedyne 3,33 zł, możemy cieszyć się nieograniczonym dostępem do szerokiej biblioteki nagrań muzycznych Google Play Music. Cena obejmuje trzy miesięczny okres od dnia zakupu subskrypcji. Usługa dodatkowo oferuje nam możliwość agregowani swoich plików muzycznych w chmurze. Daje nam to możliwość odtwarzania muzyki na dowolnym urządzeniu. Oczywiście, konieczne jest do tego aktywne połączenie internetowe. Bez tego ani rusz!

 

 

google-play-music-android-ios-standard-568x492

 

 

Niestety, ale są także pewne minusy tejże promocji. Wiadomo, że zawsze musi być jakiś haczyk! Otóż, owa promocja jest zaadresowana dla osób, które wcześniej nie subskrybowały GPM. Jeżeli już kiedyś zdarzyło wam się wykupić subskrypcję, to nici z promocji. Wówczas pozostaje wam tylko cena  w wysokości 19,99 zł za.. tylko jeden miesiąc. Mimo wszystko, gorąco polecam usługę, gdyż jest na prawdę siebie warta! Ale co Wy o tym sądzicie? Warto wydać te 3,33 zł za trzy miechy z góry? Piszcie w komentarzach! ;)

 

Google Play Music
Blog Prospekt Novum

1 komentarz

  1. A ja płacę 15,99 miesięcznie także źle nie jest ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish