Zawirowania informacyjne…

samsungParę dni temu, świat internetu obiegła informacja dotycząca aktualizacji czwartego Note’a do wersji Androida 5.1. Nowe wzmianki docierały aż po dzisiejszy dzień, kiedy okazuje się coś niebywale drażniącego posiadaczy Note’a 4. Podobnie mogą poczuć się posiadacze pomniejszych, pod względem klasowym, modeli…

 

 

Co kolejna redakcja, to kolejna opinia. Wszyscy prześcigają się w wyrażaniu swojej tezy na temat pewnego newsa czy plotki. Nierzadko też z wymiernym skutkiem. Wystarczy, że jedna osoba powie coś chwytliwego, to wtedy zaczyna się fala reakcji na ten temat. Szkoda tylko, że najbardziej poszkodowana nie jest duma jakiegoś redaktora, a osoba czytelnika tego newsa/plotki, który był utwierdzany w prawdziwości tego tekstu. Wracając do meritum powyższego tematu.

 

Android-5.0-Lollipop-update-for-Samsung-Galaxy-Note-4-Moto-G-LG-G3-and-Samsung-Galaxy-S5

 

Ci co czytają wiedzą, iż flagowy phablet Galaxy Note 4 od Samsunga, miał rzekomo otrzymać niebawem aktualizację do Androida w wersji 5.1. Co po niektóre modele „galaktyki”, otrzymać miały nowszą wersję nakładki TouchWiz UX, którym to zachwycają się autorzy, przy okazji publikowania kolejnych newsów na temat modelu Galaxy S6 oraz S6 Edge.

 

note_4_lollipop_51_update

 

 

Z przykrością stwierdzam, iż tak nie będzie! Wg oficjalnych i potwierdzonych ustaleń dostarczonych przez Sammobile od Samsunga, producent na ten czas nie rozpoczął jakichkolwiek działań w tym kierunku! Wcześniej podawane informację można generalnie między bajki sobie włożyć. Ot, co! Czujecie się oszukani? No, cóż. Jest nas znacznie więcej. Dlatego też, warto często podchodzić do plotek z duuużym dystansem. Zaowocuje to mniejszym żalem, rozczarowaniem, czy nawet frustracją. Ktoś z Was posiada może Note’a 4? Co czujecie w tej chwili? Czujecie się oszukani, czy po prostu podeszliście do całej sprawy w bardziej przyziemny sposób, niże z głową w chmurach? Komentujcie!

SAMMOBILE

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish