Niechciany wyciek informacji…

lg-g4-header Do oficjalnej premiery nowego flagowego urządzenia od LG pozostało jeszcze lekko dwa tygodnie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby co nieco na temat LG G4 wyciekło do sieci. Bowiem, przez nieuwagę administratorów strony LG, ujawniono zdjęcia z podstawowymi informacjami na dot. jeszcze nie zaprezentowanego modelu.

 

 

Osoby zarządzającą ową stroną wykazały się znacznym niedbalstwem, upubliczniając podstronę z zamieszczonym na niej LG G4. Dlaczego znacznym? Ponieważ, gdyby taki „test” miałby miejsce ledwie parę minut, w efekcie czego nikt nie byłby w stanie pobrać całej gamy zdjęć wraz z informacjami na temat nowej słuchawki LG. Raczej wykluczam celowe działanie marketingowe, więc niedbalstwo pozostaje niedbalstwem. Ale przynajmniej my na tym skorzystamy!

 

 

lg-g4-leak-lulz-3

 

Co kryje nowy model z rodziny „G” od koreańskiego giganta? Na pewno ekran o przekątnej 5.5 cala, o rozdzielczości QHD (2560×1440). Matryca została stworzona w technologii IPS, czyli typowe dla tego modelu. Urządzenie posiada akumulator o pojemności 3000 mAh, aparat o rozdzielczości 16 mpix (f/1.8) oraz slot na kartę microSD. Tylko tyle wiadomo, jeśli chodzi o specyfikację. Cóż, wspomnieć mogę jedynie jeszcze o rozmiarze słuchawki, która mierzy 149,1×75,3×8,9 mm.

 

 

lg-g4-microsite-leak9.0

 

 

Producent chwali się, choć jeszcze nie powinien, iż LG G4 został stworzone w myśl Slim Arc Design, który mi osobiście przypomina G2… w jakiś sposób. Oryginalną stroną nowego modelu jest… jego tyla strona, obłożona skórą! Niecodziennie spotyka się tego typu obudowy, co na prawdę przykuwa uwagę. Plus dla LG.

 

 

lg-g4-microsite-leak6.0

 

 

O reszcie przyjdzie nam się dowiedzieć dopiero za dwa tygodnie, dokładnie 28 – ego kwietnia na oficjalnej konferencji prasowej od LG. Ciekawe co jeszcze kryje wyjątkowego nowy flagowiec Koreańczyków? Jak wam się on podoba? Wygląda oryginalnie, czy raczej tandetnie i nudnie? Komentujcie! :)

 

 

 

lg-g4-microsite-leak12.0

 

lg-g4-microsite-leak14.0

 

THE VERGE

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish