Finowie nie mają w planach wielkiego powrotu?!

nokia-logoOd dłuższego czasu po rozległej sieci zwanej internetem, krążyły pogłoski jakoby niegdysiejszy komórkowy gigant miał zamiar powrócić do żywych w nieco innej odsłonie. Jak się jednak okazuje, owe pogłoski możemy sobie jedynie między bajki wrzucić!

 

 

 

Wielu z nas z pewnością żałuje, że tak wielka marka, jaką bez mała jest Nokia, zaprzestała sprzedaży telefonów komórkowych. Po sprzedaży działu odpowiedzialnego za produkcję tych urządzeń, świeciła się jednak iskierka nadziei. Im więcej plotek pojawiało się w sieci na temat wielkiego powrotu, tym iskierka zaczynała żarzyć się niczym piec węglowy! Ale…

 

nokia

 

Zarząd Nokii postanowił rozwiać wszelakie możliwe wątpliwości i oznajmić, iż w najbliższym czasie nie planuje wznowienia produkcji urządzeń związanych bezpośrednio z telefonią komórkową. Tylko kiedy zakończy swój byt czas najbliższy, a kiedy rozpocznie się ten teraźniejszy? Praktyczna zagwoztka filozoficzna! :) Wszyscy mamy jednak nadzieję, że Nokia powróci do swoich starych korzeni i ponowi próbę zwojowania rynku smartfonów. Może finom uda się stworzyć Nokię z Androidem? Być może, ale nie najwcześniej jak pod koniec roku… 2016. Wtedy swój byt zakończy restrykcyjny aneks do umowy pomiędzy Microsoftem a Nokią o braku możliwości działania na tej płaszczyźnie.

Neowin

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish