Pożyteczna czy zbędna? Nowa funkcja w sklepie Google Play!

CGoogle-pre-registerzym jest funkcja przed sprzedażowa „Pre-order”, wiemy niemal wszyscy. Umożliwia nam dokonania zakupu danego produktu jeszcze na długo przed premierą. W świecie gier występuję jeszcze termin „earlly access”, który posiada podobny charakter działania. Jednakże, czym charakteryzuje się „Pre-register”?!

 

 

Wyraz kojarzy się z początku z rejestracją. Zatem, czy chodzi o przed premierową rejestrację? Moim zdaniem, tak.. ale nie do końca. Więc, dlaczego? Otóż, programiści z Mountain View dali nam możliwość zaznaczenia do obserwacji produktu (gry, książki, filmu), który w niedługim czasie pojawi się na platformie. Owa funkcja nie wywiera na nas presji, abyśmy kupili (jeśli jest płatny) wspomnianego produktu, ale byśmy się nim zainteresowali.

 

Screenshot_2015-05-11-17-08-17

 

Tak wygląda w głównej mierze funkcja „Pre-register”, czy też „WSTĘPNIE ZAREJESTRUJ” – w naszej wersji Google Play. W miarę ze zbliżającym się terminem premiery, aplikacja będzie nam przypominać o obserwowanym elemencie. Dzięki temu, my nie zapomnimy o przykładowo śledzonej aplikacji, a producent skorzysta z większego grona zainteresowanych użytkowników sklepu Google Play. Jak myślicie, przydatna rzecz? Będzie miała sens na dłuższą metę, czy okaże się kolejnym zbędnym gadżetem twórców Androida? Komentujcie, śmiało!  Zapraszam was także na profilm mojego bloga na Facebooku!

THE VERGE
Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish