Nowa gwarancja wsparcia systemowego ze strony Google’a…

Posiaandroid-m-6-0-conceptdacze smartfonów z linii Nexus, zawsze byli traktowani nieco lepiej. Cóż, nie ma się czemu dziwić, gdyż  jest to linia sygnowana samym logiem Google’a. Efektem tego było nieco bardziej wydłużone wsparcie systemowe, które wraz z pojawieniem się nowego Androida, jeszcze bardziej będzie miało okazję się przedłużyć!

 

 

Posiadacze Nexusów, na których pojawi się aktualizacja softu do wersji 6.0 (zwanej także „M”) będą mieć nie liche powody do radości. Dlaczego? Bowiem, zarząd z Mountain View ma zamiar gwarantować swoim użytkownikom gwarancję supportu systemu do dwóch lat od daty wydania premiery danego systemu.. Oczywiście, sprawa dotyczy tylko urządzeń zakupionych z poziomu sklepu Google Play/Store.

 

news-androidm-auto1

 

Ponadto, Google zapewni nam dostatek w postaci łat bezpieczeństwa na okres trzech lat od daty zakupu urządzenia w w/w miejscach. Pragnę poinformować, a za razem rozczarować posiadaczy takich modeli jak Nexus 4, 7 czy Nexusa 10, gdyż te wspomniane nie otrzymają Androida „M”, co nie wiąże się z  brakiem otrzymania czegokolwiek. Jako nagrodę pocieszenia, otrzymywać będziecie regularne poprawki bezpieczeństwa. Głębszych wyjaśnień oraz dodatkowych informacji otrzymamy podczas konferencji I/O 2015, która to odbędzie się stosunkowo niedługo!

Android Police
Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish