OnePlus 2 – premiera coraz bliżej

logo_large_verge_medium_landscapePremiera OnePlus2 zbliża się wielkimi krokami. Znamy już prawie pełna specyfikację. Niemal pewne jest, ze OnePlus2 wyposażony będzie w procesor Snapdragon 810, port USB Typu-C, oraz co ciekawe metalową obudowę. Bardzo możliwe, ze otrzymamy smartfona z aż 4GB pamięci RAM.
Najprawdopodobniej telefon będzie kosztował w granicach 450$. Bardzo mało wiedzieliśmy o samej przekątnej urządzenia. OnePlus2 wyposażony będzie w 5,5-5,7 cala a jego rozdzielczość będzie w rozdzielczości FullHD 1080p. Jest to dobre posunięcie Chińczyków. Spowoduje to, że smartfon przy codziennej pracy nie będzie potrzebował aż tak dużej mocy jak ma to w przypadku paneli o wyższych rozdzielczościach. Dzięki temu smartfon nie powinien też się niebezpiecznie nagrzewać.

Oneplus2 ma być wyposażony również w aparat o rozdzielczości 16 mpix z tyłu oraz 5 mpix z przodu. Do dyspozycji użytkowników przekazano aż 64 GB pamięci wbudowanej. Najważniejszą z plotek jest informacja, że OnePlus ma być stworzony z metalu. Świadczy o tym waga smartfona wynosząca aż 166g. Największym problemem będzie na pewno odprowadzanie ciepła przy założeniu, że w urządzeniu pojawi się Snapdragon 810. Wiemy jakie problemy miało Sony w tym temacie.

Wszystkiego dowiemy się już 27 lipca, kiedy OnePlus zaprezentuje swoje urządzenie.

Źródło:


mobipicker

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish