Kolejny Chiński „przeciętniak”?! Nie tym razem…

i0.wp.com_www.phonedroid.fr_blog_wp_content_uploads_2015_02_iOcean_Rock_M6752_5Wielu z was, zapewne po dziś dzień uważa modele smartfonów pochodzących z Chin, za godne pożałowania. Niestety bądź niestety, ale tę opinię możemy sobie między bajki włożyć, gdyż na obecną chwilę to producenci z tego właśnie kraju ośmieszają „zachodnich” producentów i ich „flagowe” urządzenia. Dobitnym tego przykładem jest iOcean Rock!

 

 

iocean-mt6752-the-rock-2

 

Kilka miesięcy temu ów model ujrzał światło dzienne i wówczas zachwycił ponad przeciętnym wyposażeniem oraz atrakcyjną… jak nie bardzo atrakcyjną ceną! Czego chcieć więcej? Ośmiordzeniowa jednostka MediaTek MT6752, 3 GB RAM-u, 16 GB pamięci wewnętrznej oraz 14 mpix matrycę główną. Ponadto, smartfon wyposażony jest w ekran o przekątnej 5.5 cala przy rozdzielczości 1920×1080! Wiem, wrażenia  na dzisiejsze standardy to nie robi, ale za cenę… 488,15 zł już tak!

 

maxresdefault

 

 

Co prawda, oferta występuje na jednym z Chińskich portali, ale nie można powiedzieć, że nie da się kupić! Portal GeekBuying jest dostępny w wielu językach i w tym polskim, zatem śmiało można zamawiać. Sam nigdy osobiście nie ściągałem towaru prosto z Chin, ale znam osoby, którym to się udało. Podjęcie ryzyka skłania tym bardziej fakt, iż cena oferowana na stronie producenta iOcean Rock to 1299,95 zł! Przyznacie, że to znacząca różnica! Oferta chińskiego portalu trwać będzie jeszcze 3 dni, więc śpieszcie się! Nie zdecydowanym mogę jeszcze dodać, że Rock posiada możliwość ładowania w pół godziny do pełna! W urządzeniu znajdują się również dwa sloty na kartę SIM. Wyraźcie swoją opinię na temat tego urządzenia! Co sądzicie na jego temat? Kupilibyście smartfona prosto z Chin? ;)

 

GeekBuying

Blog Prospekt Novum

1 komentarz

  1. najgorzej chyba jest w takich przypadkach z gwarancją…nie powiedziałbym że jakościowo telefon ten różni się od innych znanych marek, które produkują swój sprzęt również w Chinach…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish