Pośpiech nie popłaca…

Samsung_Galaxy-S6-Edge_Flexible_Display_1-620x400Po raz kolejny dochodzi do sytuacji gdzie teoretycznie przez przypadek, dochodzi bowiem do wycieku pewnych informacji. Taka seria wydarzeń zmusza nas niejako do pewnego rodzaju refleksji. Czy aby na pewno jest to czysty przypadek, czy też celowe działanie marketingowe? Nie ważne…

 

Ważniejsze jest w obecnej chwili to, co wydarzy się jutrzejszego dnia. Chodzi o premierę dwóch flagowych modeli Samsunga, a mianowicie Note 5 oraz Galaxy S6 Edge Plus. Oba równie ciekawe, ale ten drugi przykuwa nie co bardziej swoją wyjątkowością.

 

Samsung_Galaxy_S6_Edge_Plus_preorder-630x354

 

Odwiedzając francuską stronę mobilnego oddziału Samsunga dowiemy się, iż istnieje możliwość wybrania oferty przedsprzedażowej nie prezentowanego jeszcze Galaxy S6 Edge Plus! Zagłębiwszy jeszcze bardziej, dowiadujemy się o dodatkowym akcesorium, które otrzymamy po uprzednim dokonaniu zakupu modelu. Jest to zestaw słuchawkowy Level On Bluetooth. Ponadto kupujący otrzyma trzymiesięczny darmowy dostęp do usługi Google Play Music.

 

galaxy_s6_edge_plus_leak_samsung_france_primary

 

 

Zaznaczam, że dokonania przedpremierowego zakupu można dopuścić się pomiędzy 21 sierpnia, a 3 września. Rzekoma premiera słuchawki jest datowana na 4-ego września. Warto dodać, że do omawianego przeze mnie modelu, będzie możliwość doczepienia fizycznej klawiaturki qwerty! Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Neowin

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish