Garstka wieści na temat siódmej „galaktyki” od Samsunga…

samsung-galaxy-s6-edge-4Dzisiaj odbyć ma się wielka premiera Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge Plus. Tym czasem, chciałbym powiedzieć kilka słów, które powędrują nieco w przyszłość. Sprawa dotyczy następcy obecnie rozchwytywanego Samsunga Galaxy S6…

 

 

Szósty już flagowiec Koreańczyków nie zdążył jeszcze na dobre zagościć na rynku smartfonów, a już spekulanci śpieszą z garścią plotek, domysłów czy informacji na temat kolejnego modelu. Jak widać, musi to być znak naszych czasów… czy jakoś tak. ;) Nie mniej jednak, warto powiedzieć parę rzeczy o przyszłym modelu „galaktyki”.

 

samsung-galaxy-s7-camera-features

 

Najbardziej rozchodzi się o sam rdzeń urządzenia, czyli procesor. Pewne źródła donoszą o możliwości pojawienia się najnowszego procesora Qualcomm’a, który jeszcze nie został nawet stworzony! Chodzi o Snapdragona 820. Tylko jeżeli Samsung zdecyduje się na Snapragona, to co się stanie z przyszłością Exynosa? Może właśnie ten model zagości w Samsungu Galaxy S7? Dużo tych spekulacji. Pewne jest to, że w najbliższym czasie może pojawić się ich jeszcze więcej. Ten stan rzeczy trwać będzie, zapewne jeszcze do przyszłorocznych targów MWC, gdzie nowy smartfon zostanie zaprezentowany.

 

Know Your Mobile

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish