Sony Xperia Z5+, czyli brak polotu świeżości i masę wtórności…

Sony-s-Xperia-Z-could-sportSony pokazuje po raz wtóry, że chyba nie radzi sobie (nawet) z flagową serią „Z-et”. W nadchodzącym modelu Xperii nie odnajdziemy niczego nowego, co mogłoby przykuć naszą uwagę. Z resztą zobaczcie sami na nieoficjalnych grafikach, które krążą teraz po sieci…

 

 

Wtórność, wtórność i jeszcze raz wtórność. Wciąż ten sam, niezmienny wygląd posiada Xperia Z od paru ładnych lat. No dobrze, być może poczyniono parę zmian odnośnie kilku modeli, ale są one tak niewielkie, że niewprawne oko (czyt. laika) może nie dopatrzyć się różnicy! Chciałoby się powiedzieć, Sony z czym do ludzi?! Sami spójrzcie!

 

fC6Ms3dWZJ356LHwOJecebEbYEzj3ahmbdVVZX9n

 

 

 

 

 

 

 

Bez rewelacji, czyż nie? Oficjalnie Sony ma zaprezentować to „coś” drugiego września na targach IFA 2015. Specyfikacja obecnie nie jest do końca znana. Jedynie co wiadomo to, że ekran będzie posiadał rozdzielczość QHD (1440×2560) oraz procesor Snapdragon 810. Czyli nic co mogłoby zainteresować potencjalnego kupującego. Warto przyznać, że już Samsung potrafi stworzyć coś świeższego, na co Sony w ostatnim czasie zdobyć się nie może!

 

Phone Arena
Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish