Ciekawa kontroferta dla posiadaczy iPhone’ów…

11Obecni klienci iPhone’ów zza oceanu otrzymać mogą dość nietypową i wyjątkową propozycję nie do odrzucenia! Największy konkurent amerykańskiego lidera wśród smrtfonów Samsung, pragnie udostępnić na pewien okres swoje obecnie najnowsze słuchawki. Czy tym „zagraniem” powiększy grono fanów?

 

 

Niekoniecznie, ale daje to szanse na wyrobienie sobie możliwie racjonalnej opinii wśród użytkowników iPhone’ów, na temat obecnych produktów flagowych Samsunga. Za jednego dolara, każdy mieszkaniec USA może wypożyczyć sobie jeden z trzech wybranych modeli, a  mianowicie: Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge Plus lub Note’a 5. Dodatkowo, każdy otrzyma kartę SIM z możliwością dzwonienia, sms-owania oraz korzystania z sieci LTE bez ograniczeń.

 

a-hostess-displays-the-galaxy-s6-edge-smartphone-at-the-samsung-galaxy-unpacked-event-before-the-mobile-world-congress-in-barcelona-march-1-2015

 

 

W kwestii karty jest mały haczyk. Nie wszyscy operatorzy są wciągnięci w tą promocję Samsunga, zatem osoba posiadająca kartę z sieci AT&T, musi skorzystać z „obcej” karty SIM. Różnica polega na tym, że użytkownik posiada inny numer.  Dziwi fakt, iż Koreańczycy nie godzą się na wypróbowanie urządzeń bez karty SIM. Widać, akcja promocyjna musi być blisko powiązana z wybranymi operatorami lub też z czymś jeszcze. Co o tym myślicie? Czy taka akcja przydałaby się u nas?

ZDNet

Blog Prospekt Novum

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish