Mocarny smartfon od Asusa, jeszcze potężniejszy…

ASUS-anuncia-o-Zenfone-2-Deluxe-Special-EditionTajwańczycy od Asusa wraz z początkiem roku pokazali, że potrafią stworzyć nietuzinkowe urządzenie. Urządzenie, które jest w stanie przerzedzić szeregi słuchawek od takich producentów jak Samsung, LG czy Sony. Słuchy jednak dochodzą, iż Asus Zenfone 2 doczeka się ulepszonej wersji…

 

Zenfone 2 to nie byle jaki sprzęt. Podzespoły są na prawdę dobre, a cena urządzenia nie odstrasza jak stado wygłodniałych komarów na kąpielisku. Zgodnie z trendami na wypuszczanie nieco podrasowanych modelów flagowych urządzeń, Tajwańczycy pragną nam przedstawić swoją wizję poprzez model: Asus Zenfone 2 Deluxe Special Edition. Dość długa nazwa, czyż nie? Zwykle producenci dopisują jakiś „+”,  ale Asus idzie na całość! ;)

 

The-Asus-Zenfone-2-Deluxe-Special-Edition-in-Textured-Black-L-and-Illusion-White-R

 

Zatem, najważniejsze. Czym będzie się wyróżniać model „Delux Special Edition” od podstawowej wersji? Przede wszystkim, słuchawka będzie dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. Obudowy te będą składać się z tworzywa imitującego kryształ oraz z włókna węglowego.  Bliższe szczegóły są póki co nieznane. Jednak najważniejszą zmianą jest zainstalowana przez Azjatów, większa liczba dostępnej pamięci ROM! Jej liczba zwiększona została z 32 GB do aż… 256 GB! Teraz to już nikomu nie powinno zbraknąć miejsca. Tym faktem, Zenfone 2 DSE miażdży konkurencję! Tylko jest małe „ale”… Otóż, obecnie ów model trafić ma na rynek Brazylijski. Tak, ten fakt nie dziwi tylko was! Istnieje jednak dość duża szansa, aby słuchawka trafiła na rynek europejski. Zatem, trzymajmy kciuki, bo ten smartfon mógłby na starym kontynencie „pozamiatać”. ;)

THE VERGE

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish