Drugie flagowe urządzenie od Tajwańczyków?

htc-one-m9-con-1Ostatnio wspominałem o plotce dotyczącej przyszłego czarnego konia HTC. Wiarygodność tego newsa daje wiele do myślenia. Jak się teraz okazuje, do czynienia będziemy mieć z innym flagowym smartfonem, którego nazwa brzmi „HTC Aero”…

 

 

Pytanie brzmi: czy mówimy o dwóch urządzeniach? Źródła są niejasne i podają różne wersje co do tego stanu rzeczy. Jedni tłumaczą, że wcześniejsze „o2” to nic innego jak dzisiejsze „Aero”. Drudzy zaś o tym, że ukarzą się dwa smartfony „premium” ze stajni HTC. Pierwsze ma być HTC Aero, którego premiera ma się rzekomo ukazać jesienią tego roku. Słuchawka będzie mniejsza od HTC O2, co możemy dostrzec na zdjęciu porównawczym do iPhone’a 6:

 
CNPIzZSWEAAtpBl

 

 

Tegoroczny model będzie miał na wyposażeniu procesor 10-rdzeniowy Helio X20! To prawdziwi potworek obliczeniowy! Smartfon otrzyma najpewniej 4 GB RAM-u, 32 GB ROM-u oraz kamerę UltraPixel. Specyfikacja prezentuje się całkiem znacznie. Choć martwi mnie podobieństwo do tylnej ścianki iPhone’a 6. Szkoda, że tak niewyraźnie pokazano front telefonu! Wciąż tyle niekompletnych faktów napawa stale rosnącą niepewnością. Reasumując, wychodzi na to, iż model „O2” pojawi się gdzieś w przyszłym roku. Taka opcja nie byłaby zła, gdyż Samsung już planuje siódmą „galaktykę”, której to premiera może nastąpić w 2016 roku.

 

Pocket-lint

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish