Koniec z „renderami”, czas na prawdziwe fotki!

phone-leakO modelach Microsoft Lumia 950 oraz 950 XL, przyszło mi wspominać jakiś czas temu. Od tamtego czasu mieliśmy do czynienia jedynie z pojedynczymi „renderami” obu słuchawek, co się jednak zmieniło po pewnym wpisie na Twitterze. Czy @evleaks mówi wam coś…?

 

 

Daję głowę, że tak też jest i się nie mylicie! Dzięki jego kontaktom, po raz kolejny mamy okazję ujrzeć coś, co nie jest jeszcze oficjalnie dostępne do prezentacji. Ale kto nie chciałby podzielić się zdjęciem nowych smartfonów premium Microsoftu? To właśnie fotki Lumii 950 oraz 950 XL, Evan Blass zamieścił na swoim profilu na Twitterze. Spójrzcie na to:

 

cityman1

 

Oba modele wyglądają sympatycznie, ale chyba na mój gust, zbyt dobrze przypominają Lumię 640. Choć mogę się mylić co do tego! O takiej wtórności można mówić w sprawie frontu urządzeń, gdyż tył wyróżnia się znacząco. Całość podkreśla wyraźnie zaznaczony obiektyw aparatu, który odstaje od obudowy w stylu znanym nam ostatnio z szóstej „galaktyki” Samsunga. Ciekawskim przypominam, że oba smartfony będą posiadały ekrany QHD (5,2 oraz 5,7 cala), Snapdragona 808 i 810, 3 GB RAM-u, 32 GB ROM oraz aparat tylny o rozmiarze 20 mpix (PureView). Ponadto, słuchawki będą posiadały skaner tęczówki oraz USB typu C! Ogniwo akumulatora to kolejno 3000 oraz 3300 mAh. Po więcej informacji musimy zaczekać cierpliwie. Nie wykluczone, że premiera nastąpi jeszcze pod koniec tego roku!

 

WMPU

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish