Ponowne uderzenie BlackBerry z Androidem!

BlackBerry-Passport-Running-on-Android-Lollipop-600x386Kanadyjczycy nie przestają zaskakiwać. Jeszcze nie został oficjalnie zaprezentowany nowy model, którego systemem będzie Google Android, a już pojawia się nowy/stary smartfon. Urządzenie bardzo przypomina któregoś z linii i nie jest to wcale przypadek!

 

 

Prawda jest prosta, przejrzysta oraz klarowna. BlackBerry chce za wszelką cenę wskrzesić dobrą passę, jaką mogło się BB pochwalić jeszcze kilka lat temu. Cel jak widać, uświęca środki. Takim też przesłaniem musiała się przypodobać kanadyjska marka. Poświęcić musiał się autorski system BlackBerry.

 

 

gsmarena_001

 

 

System to nie wszystko! Ze wszystkich rzeczy pozostałych otrzymujemy nadal dobrze wykonany telefon, który spełnia swoją najważniejszą rolę. Osoby nie chcące rozstać się z oryginalnym na swój sposób systemem, muszą niestety w większości przypadków, najzwyczajniej przywyknąć. Otóż, BlackBerry Passport Silver Edition otrzyma Androida w wersji 5.1 Lollipop. Cała baza podzespołów pozostaje taka sama. Nic się nie zmienia w tej kwestii. Być może warto poczekać z tym do targów IFA 2015? Zobaczymy!

TT

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish