Informacje o nowym/starym Nexusie 5 jednak prawdziwe!

lg-nexus-5-2015-980x420Piąta odsłona linii Nexus okazała się nie małym sukcesem, czego dowodem ma być jego kontynuacja pod postacią tzw. Nexusa 5X! Okazuje się bowiem, że wcześniejsze informacje pochodzenia bliżej nieokreślonego okazały się poniekąd prawdą…

 

 

Kilkanaście dni temu w „internetach” zawrzało od informacji mówiącej o młodszym bracie Nexusa 5, który ma się rzekomo pojawić jeszcze w tym roku. Stąd także nazewnictwo: Nexus 5 2015. Jak się obecnie okazuje, blisko spokrewniony model piątego Nexusa, zwany na tę chwilę LG Nexus 5X, posiadać będzie dwie wersje! Praktycznie bliźniaczym modelem ma być wariant zaproponowany przez chińskiego producenta Huawei! Szkoda tylko, że obecnie nie wiadomo nic więcej o chińskiej propozycji, która mnie osobiście interesuje jeszcze bardziej niż ta od LG! ;)

 

nexus-huawei

 

Model Koreańczyków kosztować będzie 399 USD i trafi do sprzedaży już pod koniec tego miesiąca, a konkretnie 29 września. Domyślnie będzie wyposażony w czytnik linii papilarnych (z tyłu obudowy), 16 GB pamięci wewnętrznej oraz podwójną diodę LED. Ponadto, smartfon będzie dostępny w trzech kolorach: czarnym, białym oraz błękitnym. W sprzedaży pojawi się także wersja z dwukrotnie zwiększoną pamięcią ROM za cenę $449. Ktoś zainteresowany?

 

Android Authority

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish