Sony Xperia Z5 jednak z ekranem od wysokiej klasy TV!

Sony_Xperia_Z5_premium_review_06Jakby to śmiesznie nie zabrzmiało, ale nowa flagowa Xperia od Sony otrzyma ekran o rozdzielczości 4K (3840×2160)! Od dnia w którym zagościła w sieci plotka na temat ekranu o niezwykłej rozdzielczości, wielu spekulowało czy nie jest to może jakiś niemiły żart? Jednak wszystko się wyjaśniło na ostatnich targach IFA w Berlinie…

 

Cóż, na targach w Berlinie prawdą okazała się wątpliwa plotka o wariancie Xperii Z5 z ekranem o rozdzielczości 4K. Xperia Z5 Premium posiadać będzie ekran o rozmiarze 5.5 cala, procesor Qualcomm Snapdragon 810, 3 GB RAM oraz 32 GB ROM. Nie zabraknie także miejsca dla obiektywu aparatu cyfrowego o rozmiarze 23 mpix. Dla wielbicieli „samojebek” pozostanie frontowa kamerka o rozdzielczości 5 mpix. Zasilanie będzie stanowić akumulatorek o pojemności 3430 mAh.

 
2100

 

Pozostałem modele takie jak standardowa wersja Xperii Z5 oraz model Compact, nie różnią się niczym szczególnym prócz wielkością ekranu, jego rozdzielczością oraz pojemnością akumulatora. Warto jednak zaznaczyć, iż Compact Z5 będzie uboższy o 1 GB RAM-u. Systemem na start będzie Android 5.1.1. Lollipop. Ceny nie są nadal znane.

techradar.

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish