Nowa „galaktyka” w dwóch wariantach?

Samsung-Galaxy-S7Od premiery Samsunga Galaxy S6 minęło już tak wiele czasu, że warto zainteresować się jego przyszłym następcą czyli rzecz jasna „S7”. Wg doniesień znanego portalu poświęconego Południowokoreańskiej marce, ich nowa słuchawka pojawić się może w dwóch bliźniaczych wariantach…

 

 

 

Kwestią, która poróżni oba modele będą procesory zatopione w płytce głównej tych smartfonów. Jeśli sugerować się doniesieniami z sieci, Samsung w obecnej chwili prowadzi zakrojone testy nad dwoma jednostkami: Snapdragonem 820 oraz Exynosem 8890. Oba zabójczo wydajne, tyle, że jeden z nich jest autorskim produktem samego Samsunga.

 

1_670x400

 

 

Warto również wspomnieć o nazwie kodowej nowego flagowca, który brzmi „Project Lucky”. Ciekaw jestem, czy rzeczywiście będzie to taki „szczęśliwy” model, jaki miałby być okiem producenta.
Inne plotki głoszą również o nowej matrycy głównego aparatu, którą ma być 20 mpix ISOCELL. Ile w tym prawdy? Tego dowiemy się nieco później, a najwcześniej w przyszłym roku. ;) Być może za sprawą targów MWC 2016?

SAMMOBILE

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish