Nowe doniesienia na temat Samsunga Galaxy S7…

samsung-galaxy-s7Obecnie najnowszy „galaktyczny” model Samsunga jest stosunkowo krótko na rynku, zatem nie powinniśmy spodziewać się prędko nowego modelu. Informacje wydają się temu przeczyć, a nawet twierdzić, iż premiera „S7” może nastąpić jeszcze w tym roku! Choć ja osobiście bym w to wątpił…

 

 

Kilka dni temu zdążyłem już wspomnieć o nowej galaktyce Samsunga i jej dwóch wariantach. Na obecną chwilę, Koreańskie media donoszą, jakoby to Exynos M1 miał stać się jedynym słusznym rozwiązaniem. W takim przypadku mamy do czynienia z trzema różnymi jednostkami! Cóż, więcej tych przypuszczeń i niewiadomych niżeli konkretnych faktów. Czyż nie?

 
Samsung-Galaxy-S6-design-hasan-kaymak-3

 

Inną sprawą była możliwość pojawienia się wariantów o dwóch rozmiarach ekranu. Standardowy o rozmiarze 5.2 cala oraz nieco większy, 5.8 cala. Ten drugi w świetle obecnych doniesień wydaje się być wykluczony, gdyż zagroziłby innej linii urządzeń do Samsunga, a konkretnie Note-owi. Jednak ostatnią ciekawostką z którą chciałbym się podzielić jest możliwość pojawienia się rozwiązania znanego z urządzeń HTC. Jest nim moty Dual-Camera! Dwa główne obiektywy aparatu cyfrowego, które mają znacznie poprawić jakość wykonywanych zdjęć. Na tym poletku Tajwańczycy raczej polegli, zatem czy lepiej pójdzie z tym Koreańczykom? Zobaczymy. Gdy pojawią się kolejne mniej lub bardziej wątpliwe wzmianki na temat „S7”, nie omieszkam się z wami nimi podzielić!

TR

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish