Pierwsza aplikacja Apple na Androida i pierwsza… wtopa!

iPhone-Travel-AppsCzy ktoś z was zna aplikacje, które zostały stworzona przez Google czy Microsoft i powędrowały na oba znane nam środowiska? Jasne. Ci sami producenci posiadają appki występujące dla posiadaczy urządzeń z iOS, ale czy Apple stworzyło porta jakiejś aplikacji na Androida czy Windows Phone’a? Nie! Aż do tej chwili…

 

Wydawać by się mogło, że jest to przełomowy moment w którym to wreszcie pojawi się aplikacja stworzona przez twórców iPhone’a, na innym środowisku! Może będzie to przeglądarka Safari? Nie. Być może jest to asystent głosowy Siri? Nie. Pierwszą aplikacją rodem z Apple na urządzenia z Androidem jest… Move to iOS!

 

ios9-anroid-migration (1)

 

 

Dla jeszcze nie uświadomionych oznajmiam, iż jest to aplikacja do migracji z środowiska „googlowskiego” na iPhone’a. Pozwoli ona na eksport kontaktów, numerów, wiadomości, maili, zdjęć, zakładek, czy kalendarza. Wszystko po to by łatwiej było porzucić zabytek w postaci Androida, na rzecz nowoczesności zwanej iOS! ;) Do tego całego procederu będzie trzeba „sparować” oba urządzenia, celem przesłania istotnych dla nas danych.

 

android_to_ios

Jak myślicie, jak przyjęła się nowa i pierwsza aplikacja od Apple dla Androida? Ozięble! Oceny jej są nadzwyczaj niskie, a komentarze nie pozostawiają suchej nitki na deweloperze z Cupertino! Apple nie tędy droga! Żeby uderzać z tak dużego kalibru? Panowie z nadgryzionego jabłuszka przegięli i tyle w temacie. Lepiej już chyba by pozostali w tym swoim hermetycznie zamkniętym środowisku! Czyż nie mam racji?

THE VERGE

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish