Mocny sprzęt za małe pieniądze? Oto nowy model Xiaomi Mi 4C…

xiaomi_mi_4c_coloursDzisiejszego dnia na rynek trafił nie banalny smartfon rodem z Chin! Jeśli to stwierdzeni was nie odstręcza od bliższego zapoznania się z urządzeniem, gorąco zapraszam! Bowiem, nigdzie nie dostaniecie tak wiele za tak niewiele…

 

 

 

Marka Xiaomi to potęga chińskiego producenta smartfonów. Ostro walczy z zachodnią konkurencją, czego efektem są liczby w postaci udziału na rynku.Wszystko dla tego, że firma daje nam do dyspozycji urządzenie za stosunkowo niewielkie pieniądze, ale za to dość wydajne! Nie inaczej jest w przypadku Xiaomi Mi 4C!

 

gsmarena_002

 

Smartfon trochę przypomina jakby Lumię. Co wcale nie umniejsza słuchawce. Zwyczajnie jet ładna. Telefn posiada ekran o przekątnej 5 cali przy rozdzielczości 1920×1080! Ponadto, w Xiaomi Mi 4C znajdziemy dwa sloty na kartę SIM, LTE, Bluetooth itd. Sercem urządzenia jest Snapdragon 808 wraz z grafiką Adreno 418. Całość będzie wspierana przez 3 GB RAM-u oraz 32 GB ROM-u. Całością zawiaduje MIUI 7. Całość będzie kosztować $210, czyli ok. 850 złotych! Zubożona wersja (16 GB RAM) o obniżonej liczbie RAM-u kosztować ma 200 USD – ok. 800 złotych. Gotowi na przesiadkę? ;)

 

THE VERGE

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish