W całym gąszczu „wszystko mających” smartfonów czas na… coś prostszego!

Old-Mobile-PhonesGdzie nie spojrzymy, to pojawiają się nowe smartfony. Komórki, które w planach miały zastąpić komputery osobiste i raz na zawsze wytrzebić z rynku klasyczne telefony komórkowe. Po tylu latach dominacji sprytnych komórek nikt raczej nie sądził, że znajdzie się jeszcze chętny zakupu poczciwej komórki…

 

 

Przyznajcie się, kto z was ma jeszcze przy sobie klasyczny telefon komórkowy? Telefon, który umożliwia prowadzenie rozmów oraz wysyłanie wiadomości SMS? Jeśli nie, to przypominacie sobie czasy, w których to nie ilość rdzeni czy pamięci RAM była najważniejsza. Czasy, w których pięknie zaprojektowana obudowa oraz wygodna klawiatura była domeną ideału komórki! Czasy, w których to gry projektowane w Java były szczytem techniki… nie nie pamiętacie?! Niech to… ;)

0004OWYRSDG7LGH3-C116-F4

 

Te czasy zdają się jeszcze nie być do końca zapomniane i porzucone, gdyż polska firma myPhone wypuściła na rynek bardzo tanią klasyczną komórkę. Skoro jest podaż, zatem musi za tym stać popyt! A naszym oczom ukazuje się myPhone Simply 2. Druga odsłona prostego telefonu komórkowego, który może z łatwością obsłużyć starsza osoba, dziecko czy też… swojego rodzaju koneser.

TELKOMMYPH1045-3

 

Słuchawka posiada matrycę o rozmiarze 1.7 cala. Został wyposażony w dwa sloty na kartę SIM, baterię o pojemności 800 mAh, funkcję latarki, Bluetooth oraz radio FM. Cóż, fajerwerków nie ma, ale to przecież nie jest smartfon! Ponadto, na tylnej części obudowy znalazło się miejsce na specjalny przycisk „SOS”, który pomoże uratować skórę swojego właściciela w nagłych wypadkach. Bowiem, starsza osoba może nagle zasłabnąć, natomiast dziecko zgubić się, albo… zostać porwane. Zalet takiego rozwiązania może być wiele. Całość kosztuje zaledwie 79 złotych (bardzo niewielki ułamek dawnych cen) i można go zdobyć w sieci sklepów z pewnym owadem w tle. W komentarzach pochwalicie się swoimi… komórkami! ;)

 

myPhone

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish