Początek fali aktualizacyjnej…

marshmallow_v6.0 W tym tygodniu nowy, świeży Android w wersji 6.0 zadebiutuje na urządzeniach z rodziny Nexus. Nie jest to żadną niespodzianką, iż to właśnie te słuchawki otrzymają nowy update systemu jako pierwsze. Pytanie brzmi, kiedy (i czy w ogóle) ową aktualizację otrzymają posiadacze innych smartfonów?

 

 

Nowa odsłona „zielonego robocika” powędruje w pierwszej kolejności do posiadaczy Nexusa 5, 6, 7 oraz 9. Jak widać, najbardziej opłaca się posiadać smartfony linii Nexus, gdyż są gwarantem długoterminowego wsparcia, czego nie można powiedzieć o niektórych flagowych urządzeniach producentów takich jak Sony, HTC czy Samsung.

android-marshmallow-launcher

 

 

Jako, że Motorola posiada jeszcze pewne bliższe powiązania z Google, posiadacze sporej ilości słuchawek tego producenta otrzymają w niedługim czasie update. Dotyczy to modelu: Moto X Pure Edition (2015), Moto X Style (2015), Moto X Play (2015), Moto X Moto G (2015), Moto X Pure Edition (2014), Moto X (2014), Moto G (2014), Moto G 4G LTE (2014), Droid Turbo, Moto Maxxx (2014) oraz Nexus 6.

 

marshmallow-829x420

 

Co jest rzeczą dość oczywistą, nie wszystkie urządzenia otrzymają androidową piankę. Dotyczy to urządzeń pierwszej generacji tych, które zdołałem wymienić. Te urządzenia może nie są tak stare, ale ich specyfikacja daje wiele do życzenia. Stąd też taka decyzja ze strony zarządu firmy.
Obecnie ciekaw jest jakie słuchawki otrzymają update u Sony, LG oraz Samsunga. Macie już swoje typy? Podzielcie się nimi koniecznie!

The Official Motorola Blog

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish