Użytkownicy smartfonów od LG w Europie mogą nam pozazdrościć…

pp

Posiadacze smartfonów LG G4 gotujcie się, bowiem jako pierwsi w Europie otrzymacie aktualizację do systemu Android 6.0 Marshmallow! Ta niebywała okazja dzieje się po raz drugi i wywołuje ponowną falę zazdrości na starym kontynencie…

 

 

Tym razem jednak nie będzie to aktualizacja, która pojawi się jako pierwsza. W ubiegłym roku, LG postanowiło uprzedzić w aktualizowaniu swoich urządzeń nawet linię smartfonów Nexus! Wówczas posiadacze LG G3 mogli cieszyć się Androidem w wersji 5.0 Lollipop. Co najważniejsze, tymi pierwszymi byliśmy my Polacy!

 
0004R8KW7TKE80BN-C116-F4

 

 

W tym roku LG ubiegła aktualizacja Nexusów, ale i tak wyprzedza całą resztę producentów i jako pierwsi, posiadacze LG G4 otrzymają „piankę” już 19-ego października! Pamiętajcie jednak, że w przypadku brandowanego softu (sieć komórkowa) wasz update może pojawić się kilka dni później. Nieco później aktualizacja trafi do Azji oraz obu Ameryk. Tak czy inaczej, to ponownie duży ukłon od LG w stronę Polski. Ale czy taki „ukłon” nie ma czasem drugiego dna? Może jesteśmy idealnymi testerami, albo… królikami doświadczalnymi? Jakie są wasze odczucia w tej sprawie?

LG Press

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish