Nowy średniak ze stajni Microsoftu?

Do sieci wyciekł nowy render przedstawiający jeden z modeli serii Lumia, który raczej nie różni się niczym szczególnym od pozostałych modeli. Jednakże jest pewien drobny szczegół, który zauważyć może tylko wprawne oko… poszukiwacza plotek, mitów czy też newsów…

 

 

Na renderze, który zamieściłem poniżej widnieje pewien charakterystyczny mały element… zegarek! Jeśli wrócicie do poprzednich fotek renderowanych modeli Lumii 550, 950, wówczas spójrzcie na zegarek. Gdy redner przedstawia Lumię 550, wtedy dostrzec możemy godzinę 5:50. Analogicznie wygląda sprawa w przypadku pozostałych Lumii, a także w przypadku obecnie przedstawianej!

lumia650render

 

Jak widzicie, na zegarku widnieje godzina 6:50! Zatem, można by przysiąc, iż chodzi tutaj o model Microsoft Lumia 650! Wiem, nie jest to raczej odkrycie na miarę Kolumba, ale… to zawsze coś! Bardziej jestem zaciekawiony tego, jakie „bebechy” będzie miała średnio-półkowa Lumia i co najważniejsze, czy będzie umożliwiała korzystanie z usługi Continuum, którą tak gigant z Redmond wychwala? A co Wy o niej sądzicie? Chcielibyście mieć możliwość wykorzystywania swojego smartfonu jak pełnoprawnego komputera? Nie jedna słuchawka z Androidem posiada słuszną liczbę rdzeni i ilości RAM, a takiej opcji Google nam nie daje!

WinBeta

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish