Chińscy producenci wciąż zaskakują!

26-1445839423-oukitelk60001Twórcy smartfonów  z Chin nie boją się wprowadzania pewnych elementów w swoich urządzeniach, które nie znalazłyby raczej krzty miejsca w słuchawkach od bardziej znanych firm. Otóż, każdemu z nas przydałaby się większa bateria w smartfonie, zwłaszcza, że słuchawki stają się coraz to bardziej prądożerne! Jednak topowi producenci zadają się trochę ten temat olewać…

 

Tego samego nie można powiedzieć o chińskim producencie Oukitel jak i wielu innych. To tamtejsi inżynierowie tworzą urządzenia niejednokrotnie lepsze od topowych smartfonów od Samsunga, LG, Sony czy HTC. Również często zdarza się, że są one o dobrych kilkaset złotych tańsze!  Jednak, trzymając się tematu. Firma Oukitel zaprezentowała słuchawkę K6000, której główną cechą będzie przeogromna bateria o pojemności… 6000 mAh!

 
Oukitel-K6000_1

 

Użytkownicy tego samtfonu nie będą mieć powodów do narzekań ws. wytrzymałości akumulatora. Ten ma pozwolić na 10 dni działania przy standardowym użytkowaniu oraz 40 dni w trybie czuwania! Przyznacie, że wyniki są tak oszałamiające, że aż niemożliwe. Dzięki odpowiedniemu akcesorium, będziemy w stanie poratować zastrzykiem energii kolegę lub koleżankę. Wg specyfikacji słuchawka posiada 5.5 calowy ekran o rozdzielczości HD 1080p, procesor czterordzeniowy (MiedaTek MT6735P) o taktowaniu 1 GHz, 2 GB RAM oraz 16 GB wbudowanej pamięci. Szału nie ma, ale mniej wymagający powinni być usatysfakcjonowani. Cena ma wynosić ok. 140 USD, czyli jakieś 560 złotych. Ktoś zainteresowany?

Phone Arena

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish