Snapdragon 820 przegrzewa się? Nic podobnego!

17376-5d5bbd3b_680_400Taką konkluzję wysnuł zarząd Qualcomm’a, po licznych doniesieniach dotyczących testowanej nowej jednostki procesora. Ów model ma niebawem trafić na najnowszej galaktyki Samsunga, która zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, miała w ogóle nie pojawić na pokładzie flagowego smartfona tego koreańskiego producenta…

 

 

W przeciekach dotyczących nadejścia Samsunga Galaxy S7, mogliśmy dojrzeć występujący w specyfikacji model procesora Qualcomm Snapdragon 820. Wielu producentów wręcz dosłownie sparzyła się na stale przegrzewającej się jednostce i to miało skłonić Koreańczyków do całkowitej rezygnacji z jednostek firmy Qualcomm. Tak się jednak nie stało i do urządzenia trafić miał model Snapdragon 820, które wg ostatnich doniesień… znów się grzeje jak patelnia!

 
nvidia_tegra_k1_nvidia

 

 

Zaalarmowany licznymi oburzeniami ze strony klientów, Qualcomm postanowił wystąpić z odpowiedzią na zaistniałą sytuację. Co się okazuje, producent całkowicie odpiera zarzuty twierdząc, że to tylko plotki. W dodatku sam nic nie wie na temat, jakoby Samsung miał wykorzystywać ich najnowszą jednostkę w Galaxy S7! Cóż, albo Qualcomm chowa głowę w piasek, albo wszystkie informację na temat S7 to stek bzdur! Co o tym sądzicie?

GforGames.com

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish