Tani, dobry, Chiński Smart Band…

Xiaomi-Mi-Band-1sSprytny zegarek czy opaska, to nieodzowny gadżet niejednego geeka technologicznego. Możliwości zakupu takiego urządzenia jest wiele, więc warto zdecydować się na najlepsze rozwiązanie, które poniekąd proponuje znana chińska firma Xiaomi…

 

 

Firma Xiaomi jak i kilka innych pochodzących z Chin marek, rośnie powoli na miarę jednego z koreańskich gigantów technologicznych. Jego produkty swoim wykonaniem stoją na odpowiednim poziomie, o czym świadczy stale rosnąca sprzedaż ich urządzeń. Za dobry przykład może posłużyć opaska Xiaomi Mi Band 1S.

 
sh-v-4

 

Na pierwszy rzut oka, gadżet niewiele różni się od swoich konkurentów. Może tylko poza jednym, nie posiada on ekranu wyświetlacza! Ten jest zastępowany „parowaniem” z smartfonem wyposażonym w Androida lub iOS’a. Na szczęście Xiaomi Mi Band 1S posiada kilka ciekawych funkcjonalności, które przysłaniają ten brak. Otóż, urządzenie posiada m.in. certyfikat „IP67”, który świadczy o odporności na kurz oraz wodę. Poza tym, opaska jest w stanie prowadzić pomiar naszego pulsu, jakości snu czy też ilość spalonych kalorii, a o liczbie kroków nie wspomnę! Opaska posiada możliwość informowania nas o powiadomieniach, które pojawią się na naszym smartfonie, poprzez odpowiednią wibrację.

 

xiaomi-mi-band

 

Jak widzicie, Xiaomi Mi Band 1S posiada wiele użytecznych cech, które są w stanie zasłonić pewne niedociągnięcia. Czy jest warta swojej ceny? Wydaje mi się, że tak. Jej koszt to ok. 15 dolarów, czyli ok. 60 złotych! Przyznacie, że to stosunkowo niewiele. Gadżet trafi na rynek już w tę środę! Ktoś zainteresowany?

 

Tech Times

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish