Nowe średnio półkowe „galaktyki”…

news-samsung-1Pisząc, „nowe” mogłem dopuścić się lekkiego nadużycia, gdyż modele Galaxy A3 oraz Galaxy A5, są znane nam doskonale. W sieci pojawiły się wieści następach tych modeli, które najpewniej pojawią się z początkiem przyszłego roku…

 

 

 

Modele Samsung Galaxy A3 oraz A5, to dosyć popularne urządzenia ze średniej półki. Charakteryzują się świetnie wykonaną metalową obudową oraz w miarę przyzwoitymi podzespołami. Oczywiście w porównaniu do konkurencji, rzecz jasna! Owa konkurencja posiada nieco słabszych przedstawicieli tegoż „gatunku”, ale za znacząco mniejsze pieniądze. Cóż, coś za coś! Podobnie będzie w przypadku nowych wersji A3 oraz A5.

 

galaxy-a3-a5-2016-2 galaxy-a3-a5-2016-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od razu widać, że słuchawki wzorowane są na flagowej S-szóstce, która może być swoistym kanonem piękna! Zgadzacie się ze mną? Obie słuchawki otrzymają większe ekrany niż te wcześniejsze. Zaczynając od A3. Model posiada ekran o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości HD 720p, Exynosa 7850 oraz 1,5 GB RAM-u. Zaś Galaxy A5 posiadać będzie ekran o rozmiarze 5,2 cala przy rozdzielczości Full HD 1080p. Sercem urządzenia będzie Exynos 7 Octa, współpracujący z 2 GB RAM-u. Szkoda, że Samsung nie dorzucił jeszcze 1 GB do tego RAM! Obie słuchawki będą miały 16 GB ROM-u oraz Androida 6.0 Marshmallow. Tyle na ten temat jest wiadome. Urządzenia zostaną najpewniej zaprezentowane na targach MWC 2016.

pocketnow

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish