Siódma „galaktyka” w wersji premium, ale tylko dla wybranych…

samsung-galaxy-s7-edgeUkazujące się modele z rodziny „S” od Samsunga, zwykle ograniczają się jedynie do pojedynczego modelu. Występuję także wersja pomniejsza, ale to całkowicie odrębne urządzenie. Samsung jednakże chce pójść śladem konkurencji i najpewniej wypuści na rynek nieco bardziej wypasioną wersję Samsunga Galaxy S7…

 

 

Jak się zapewne już domyślacie, informacja ta nie jest w stu procentach pewna. Wszakże większość z takich plotek posiada swoje słuszne źródła, które owocują potwierdzeniem tychże doniesień. Wracając jednak do sedna sprawy. Otóż, w myśl pojawienia się (przykładowo) Sony Xperia Z5 Premium, koreański producent ma zamiar stworzyć alternatywną wersję Samsunga Galaxy S7 o nieco mocniejszych podzespołach. Po pierwsze i najważniejsze, smartfon otrzyma ekran 4K oraz Exynosa 8890, którego wesprze układ graficzny Mali – T880.

 
samsung-galaxy-s7-release-date-news-and-rumours-1

 

 

Ponadto, urządzenie otrzyma główny aparat fotograficzny od… Sony! Tak, właśnie ten Japoński producent wesprze funkcje fotograficzne nowej „galaktyki”. Nie wiem, czy w tym przypadku warto się cieszyć czy też niepokoić? Jednakże niepokoić warto się inną rzeczą, a mianowicie tym,  że model „premium” może nie przekroczyć granic swojego rodzimego kraju! To są tylko wstępne ustalenia, zatem można wierzyć w ich rychłą bądź nie, zmianę. Jeśli Samsung ma zamiar zawalczyć o wygranie z Xperią Z5 Premium, wówczas omawiany model musi pojawić się w nieco szerszym gronie odbiorów. Nie mam racji?

 

TECH TIMES

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish