Redukcja minimalnej ceny za aplikację w sklepie Google Play…

play-card_couponsPewnie wielu z Was zainteresuje wiadomość o obniżeniu ceny minimalnej za dowolny płatny produkt. który znajduje się na rzeczonej platformie. Bowiem, każdy lubi sobie czas co nieco zaoszczędzić, a podczas różnego rodzaju relatywnie słusznych promocji, ma ku temu prawdziwą okazję nie do odrzucenia…

 

W omawianym przypadku nie jesteśmy jakoś specjalnie wyróżnieni przez panów z Mountain View. Wraz z naszymi cenami, zostały obniżone ceny również w 16 innych krajach na całym globie.

 

Od teraz nie zapłacimy w dowolnym przypadku najmniej 2,99 zł, a jedynie 1,79 zł! Taka obniżka robi wrażenie, kiedy zniżona jest ponad o połowę poprzedniej granicy! Niby 1,20 zł to żaden pieniądz, ale wrażenie pozytywne robi bez dwóch zdań!
Google-Play-Logo

 

Rzeczą oczywistą jest fakt, iż Google nie zmusi nikogo, aby ten obniżył cenę zrównując ją do dolnej granicy. Dobrze, że jednak potencjalny deweloper będzie miał nieco większe „widełki”, aby kontrolować rynek. Ponadto, deweloperzy, którzy wypuścili na rynek aplikację w cenie ówcześnie minimalnej (2,99 zł), mają możliwość jej zredukowania! Nic zatem straconego, bowiem i teraz będziecie mogli dokonać zakupu nieco mniejszych konsekwencjach dla stanu waszego konta. Rzecz jasna, cała inicjatywa stoi teraz po stronie dewelopera.

Android Developers Blog

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish