Pewna specyfikacja A9…

TEyhAeiWreszcie można powiedzieć, ze specyfikacja najmocniejszego smartfonu z rodziny Alpha od Samsunga jest oficjalna! Wszystko dzięki pewnemu oddziałowi firmy znajdującego się… na bliskim wschodzie… a dokładnie w Iranie!

 

 

 

Od ostatnich plotek dot. Samsunga Galaxy A9 nie minęło zbyt wiele czasu, ale tym razem mamy do czynienia z wiarygodnym źródłem informacji. Nie wiem czy fakt, iż wiadomość ta pochodzi nie z chińskiego, a irańskiego źródła wzmocni waszą wiarę w wiarygodność tych danych, ale przejdźmy do szczegółów. Otóż, porównując dane z testów benchmarkowych da się zauważyć kilka podobieństw. Nadal mamy do czynienia ze słuchawką o ekranie sięgającym rozmiarem 5,5 cala i rozdzielczości Full HD. Głównym elementem A9 stanie się procesor Snapdragon 620 o taktowaniu 4 x 1,8 GHz oraz 4 x 1,4 GHz. Cóż, jednostka ta raczej nie należy do demonów prędkości, ale… Samsung dołożył także 3 GB RAM-u plus nie najgorszy układ GPU, Adreno 510.

 

 

00-galaxy-a9-1442038744

 

 

Pamięci dla użytkownika twórcy przeznaczyli aż 32 GB, które można w szybki sposób rozbudować o kolejne 128 GB. Kwestia fotografii raczej nie uległa zmianie i mamy do czynienia z obiektywami 5 oraz 16 mpix. Słuchawka będzie wyposażona w technologię NFC oraz LTE. Pozostałe elementy to już osławiony standard.  Pojawi się również Android w wersji 5.1.1. Premiera słuchawki ma nastąpić 1 grudnia bieżącego roku. Myślę, że do tego czasu już nic w kwestii tego modelu nie ulegnie zmianie… ;)

 

GforGames.com

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish