Szósta Galaktyka zakończy rok 2015 bez upragnionego…

Samsung-Galaxy-S5-Android-6.0-Marshmallow-Update-AndroidSystem Android w wersji szóstej jest już oficjalnie dostępny od dobrych kilku miesięcy. Niestety, ale nie wszyscy producenci smartfonów śpieszą się z wysyłaniem aktualizacji do użytkowników swoich urządzeń. Na czele stoi Samsung, który miał zapewnić update do wersji 6.0 jeszcze w tym miesiącu…

 

To się jednak nie wydarzy! Co prawda, informacje o aktualizacji topowych urządzeń Samsunga nie były oficjalne, ale nic nie wskazywało na ich wątpliwą rzetelność. Jak to mówią, spodziewaj się niespodziewanego! Tym sposobem czar świąteczny pryska, a najmłodsze „galaktyczne” Samsungi nie otrzymają świątecznego prezentu od Mikołaja z Korei. Jednak nic straconego, bo prezent przyjdzie, ale z niewielkim opóźnieniem. Otóż, jak donoszą… (nie)pewne źródła, Koreańczycy prowadzą testy nad Androidem w wersji 6.0.1.

 

galaxy-s6-android-61

 

Co chyba najważniejsze, głównym narzędziem testowym stał się Samsung Galaxy S6! Wierząc w słuszność tej plotki, nie ulegało by to wątpliwości, jakoby to ten model otrzymał nowy OS w pierwszej kolejności. To by wyjaśniało zaistniałe opóźnienia w aktualizowaniu urządzeń. Kiedy zatem? Najbardziej prawdopodobnym terminem jest styczeń przyszłego roku. Czy na pozór nowszy system uśmierzy cierpiącym z oczekiwania na update? Jak sądzicie? Lepiej jednak poczekać i otrzymać coś bardziej dopracowanego, czyż nie?

gforgames.com

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish