Dobra informacja dla posiadających LG G3…

marshTen koreański producent smartfonów po raz wtóry udowadnia, że nie olewa naszego rynku, a wręcz przeciwnie! Jak się oficjalnie dowiadujemy, posiadacze smartfonu LG G3 mogą spodziewać się niebawem nowej aktualizacji…

 

 

 

LG przygotowało mały prezent świąteczny dla swoich Polskich klientów! Po udostępnieniu aktualizacji systemu Android do wersji szóstej dla urządzenia LG G4, czas przyszedł by zatroszczyć się o posiadaczy wcześniejszego modelu z tego segmentu. O takim ruchu może pomarzyć wielu posiadaczy smartfonów od innych producentów, co raczej nie ulega najmniejszej wątpliwości. Bowiem, na dniach pojawić ma się aktualizacja „g-trójek” do Androida 6.0 Marshmallow! Nie jest wykluczone, że wszystkie nie brandowane słuchawki będą miały zainstalowany tenże OS.

 

lg-g3-560x443

 

W gorszej sytuacji jak zwykle pozostają osoby posiadające swoje smartfony w ramach abonamentów. Wiemy dokładnie z autopsji, że nigdy nie śpieszy się sieciom komórkowym z aktualizacjami. Nawet z tymi mniejszymi! Co gorsza, bywają przypadki blokowania przez sieci niektórych update-ów! Na szczęście takie praktyki należą już do rzadkości i miejmy nadzieję, że brandowane słuchawki otrzymają upragnioną aktualizację jeszcze w tym roku. Ktoś z Was  oczekuje na update w swoim LG G3? Wypowiedzcie się w komentarzach!

LG

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish