Pomysł na nowego Androida…

android_n_thumb800Pomysły na nazywanie nowych wersji systemu Android zdają się powoli kończyć twórcom. Wszystkie wersje były kojarzone z nazwami słodyczy, których na dobrą sprawę nie powinno zabraknąć. Jednakże, tym razem twórcy os-u pragną zapytać się o zdanie fanów zielonego robocika…

 

 

Jedno jest pewne! Siódma odsłona Androida będzie nosiła nazwę od rozpoczynającą się od litery „N”. Jednak to od nas będzie zależało czy nazwa robocza będzie brzmiała „Nutter Butter” czy może „Nougat”! Z taką wyjątkową dość inicjatywą wyszedł CEO Google, Sundar Pichai. Podczas ostatniego Eventu w New Delhi zapytał się przybyłych na spotkanie ludzi, jaką nazwę powinien mieć nowy Android?

 
androiddessertslarge

 

 

Aby jednak ułatwić sprawę po obu stronach, gigant z Mountain View umieści na swojej stronie specjalnie przygotowaną do tego ankietę. W niej znajdą swoje miejsce odpowiednie propozycje dotyczące nazwy Androida 7.0. Najprawdopodobniej pojawią się propozycje takie jak wspomniane przeze mnie wcześniej – Nutter Butter, Nougat, ale również Nerds i Nestle. Jaką wy byście mieli propozycję od siebie? Ja osobiście obstawiłbym Nutellę! Komentujcie! ;)

TECH INSIDER

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish