Nowa Xperia Z6 i jej cała rzesza wariantów…

Sony-Xperia-Z6-Preview-Rumors-Specs-Features-Concept-Price-Preorder-and-Release-Date-InfoPamiętacie czasy, kiedy to Sony zapewniało nas o diametralnym zmniejszeniu wypuszczanych na rynek modeli? Powodem tego były problemy finansowe z którymi Japończycy borykają się po dziś dzień. Mimo wszystko, przyszły rok będzie należeć do wyjątkowych, gdyż producent postanowił nieco zaszaleć…

 

 

Zastanawiające jest to, skąd Sony bierze pieniądze na tak rozbudowane portfolio, skoro ma problemy finansowe? Osobiście sądzę, że pieniądze biorą z ogromnych zysków ze sprzedaży PlayStation 4. To zapewne one pozwoliły na dalszą ekspansję rynku nowymi smartfonami z rodziny Xperia. Bądź, co bądź, ale tym razem firma mogło ostro przesadzić. Bowiem, w okolicach maja przyszłego roku ich marka zostanie poszerzona o aż pięć wersji Xperii Z6! Mówimy tutaj o: Xperia Z6 Mini 4 cala), Xperia Z6 Compact 4,6 cala), Xperia Z6 (5,2 cala), Xperia Z6 Plus (5,8 cala) oraz Xperia Z6 Ultra o przekątnej 6,4 cala! Na tym jednak nie koniec, ponieważ w doniesieniach z Państwa Środa dowiedzieć się można o możliwym pojawieniu się Sony Xperii Lite. Posiada ona matrycę o przekątnej 5 cali oraz procesorze Snapdragonie 650.

 

 
Sony_Xperia_Z5_compared_review_79

 

 

Nie ma to jak sześć twarzy… Sony Xperii Z6! Zachodzę w głowę, czy po tym wszystkim Japończycy zdobędą się na wypuszczenie kontynuacji modelu „M” albo „E”? Jeśli nie… to dobrze, bo wreszcie przestaną na siłę wciskać modele, których ludzie nie kupują! Najczęściej wybieranymi modelami z rodziny Xperia, to te z „Z” w nazewnictwie! Na tym powinni w głównej mierze skupić swoją uwagę. Tego im życzę w przyszłym roku. Jeśli już mówimy o przyszłości, to pragnę wam złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne! Oby przyszły rok nie był gorszy od obecnego i zdrowie dopisało! ;)

Phone Arena

Blog Prospekt Novum

1 komentarz

  1. Czy to ma coś wspólnego z poglądami politycznymi czy może ze stylem pisania, bo jakoś nie łapię?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish