Niemożliwe stało się możliwe…

windows95_3540498bMam nadzieję, że wśród was są osoby posiadające konsolę Nintendo 3DS, bowiem mam dal nich wybitnie ciekawą i praktyczną zarazem informację! Pewnym sposobem możecie otrzymać powiew świeżości lat 90-tych! Cóż, nikt nie powiedział, że stare może się podobać…

 

 

 

Jeżeli jesteście znudzeni aktualnym obrazem oprogramowania swojej mobilnej konsoli od Nintendo, wówczas możecie śmiało poczynić pewne kroki ku zmianie na lepsze… choć zależy dla kogo będzie to dobre rozwiązanie… Tak czy inaczej, pewnemu zdolnemu programiście udało się dokonać rzeczy wręcz niemożliwej. Kto by pomyślał, że uda się zainstalować na wspomnianej przeze mnie konsoli, system… Windows 95! Tak, da się to zrobić, a na dowód umieszczam poniżej dowód w postaci nagrania:

 

 

Niebywały wyczyn, nieprawdaż? Ten fakt otwiera drzwi w nowe możliwości tej japońskiej konsoli. Skoro mamy teraz możliwość skorzystania z Windowsa, jesteśmy w stanie odpalić gry przeznaczone pod DOS’a! Szkoda tylko, że zostało pokazane tak niewiele na powyższym nagraniu. Czy ktoś z czytelników byłby chętny zostać królikiem doświadczalnym w dobrej sprawie? Śmiało, nie bójcie się! ;)

GAMESPOT

Blog Prospekt Novum

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish