Huawei prezentuje Mate 8!

2016-01-06_123603Na tegorocznych targach CES w Las Vegas, przedstawiciele Huawei’a zaprezentowali jeden z najnowszych modeli z rodziny „Mate”. Nowa słuchawka ma być co najmniej po dwu kroć lepsza od poprzedniego modelu, który i tak był wręcz bezkonkurencyjny w swojej klasie. Czy Huawei Mate 8 zmiażdży konkurencję?!

 

Ten chiński producent pokazuje nam po raz wtóry, że niewielkim kosztem można stworzyć coś naprawdę dobrego i godnego uwagi. Urządzenie, które może śmiało stanąć do walki o pozycję lidera z najbardziej znanymi producentami! Takim bez mała jest nowy Huawei Mate 8. Smartfon zaprezentowany na targach CES w Las Vegas, posiada nowy układ Kirin 950 autorstwa samego producenta słuchawki. Chipset posiada osiem rdzeni (4×2.3 GHz plus 4×1.8GHz), GPU Mali T880 oraz 4 GB RAM-u! Całość w ryzach będzie utrzymywała bateria o pojemności 4000 mAh, która ma wystarczyć na co najmniej dwa dni standardowego użytkowania. Prawie ideał.
Huawei-Mate-8-Main

 

Jeśli chodzi o front urządzenia, mamy do czynienia z ekranem o przekątnej aż 6-cali o rozdzielczości tylko Full HD 1080p. Szkoda, bo w roku 2016 oczekiwać by można rozdzielczości przynajmniej na poziomie 2K… nie można mieć jednak wszystkiego. Jednakże, ten niedostatek rekompensują ciekawe dodatki. Mianowicie, Huawei dorzuciło czytnik linii papilarnych umieszczony na pleckach urządzenia. Ponadto, nie zabrakło miejsca dla technologii Hands-Free w wersji trzeciej. Jej zadaniem będzie odczytywanie naszych poleceń głosowych, które będą sterowały Matem 8 z odległości nawet 3-metrów! Wracając do funkcji multimedialnych, nowy Huawei Mate 8 posiada matrycę aparatu głównego o rozdzielczości 16 mpix, a frontowy o połowę mniejszą. Nowa słuchawka ukaże się jeszcze w tym miesiącu, a jej cena ma oscylować między 600 a 700 euro. Co o tym myślicie?

ANDROIDPIT

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish