Nowe urządzenia linii Nexus…

gsmarena_001W dobie ostatnich wydarzeń współpraca tajwańskiego koncernu HTC wraz z amerykańskim Google wydaje się być stosunkowo krucha. Pojawiły się podejrzenia jakoby był to koniec owocnej współpracy, ale… pewne nowinki w sieci szepczą o czymś z goła odwrotnym…

 

 

Popularna marka smartfonów o nazwie Nexus będzie mieć szansę na poszerzenie swojego portfolio o kolejne dwa nowe modele. Po premierze całkiem udanych słuchawek od Huawei oraz LG, wujaszek Google postanowił ponownie uśmiechnąć się do wspomnianego tajwańskiego producenta elektroniki. Plotki głoszą, jakoby w tym roku miałyby pojawić się dwa nowe modele smartfonów! Co więcej, słuchawki te mają posiadać ekrany o przekątnej 5 oraz 5,5 cala!

 
htc_nexus_render_sketch_llabtoofer_weibo

 

 

Tym sposobem HTC otrzymałoby niezły zastrzyk gotówki, której to koniecznie potrzebuje. Pamiętamy bowiem, że firma targana jest licznymi problemami finansowymi. Mam osobiście wielką nadzieję, że wreszcie Tajwańczycy odbiją się od dna i powrócą w wielkim stylu! W innym przypadku, firmie grozi wykup przez jakąś „grubą rybę”, albo co gorsza… koniec działalności. Myślicie, że dadzą radę? Wypowiedzcie się! ;) Napiszcie proszę również o tym, co chcielibyście zobaczyć w newsach? Jaki temat by was najbardziej zainteresował? Wasz głos jest najważniejszy!

GSMARENA

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish